Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Заболотівцях відзначили 150-ти ліття храму

14 листопада 2021 року Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Літургію в храмі Чудо Архистратига Михаїла с. Заболотівці з нагоди ювілейного святкування 150-ти ліття храму.

«Сьогодні ви святкуєте 150 років Божого засіву тут на вашій парафії, засіву віри ваших предків, а цей храм є плодом того Євангельського зерна, засіяного Богом. Цей храм був свідком божественного сіяча і тут лунало Боже слово і сіяч сіяв в людські душі те Боже слово», –  сказав єпископ, звертаючись до усіх присутніх з духовним розважанням над недільним Євангелієм.

Владика Тарас підкреслив, що в притчі про сіяча криється незбагненна мудрість тайни Божого Царства. Сіяч сіє без огляду на грунт і сіє зерно, котре в собі має велику силу. А таємниця Божого Царства полягає в тому, що Боже Слово є живе і діяльне та сіється сьогодні вустами Церкви. І цей світ потребує Божого Слова, бо йому немає альтернативи.

На завершення своєї проповіді єпископ вказав на плоди, які дає Боже зерно в житті людини: «Ісус сіє себе в людські серця, відкриваючи людині її покликання, даючи зміст людському життю. Сьогоднішнє Євангеліє говорить нам про наш обов’язок перед майбутнім – бути сіячами Божого Слова, давати свідоцтво про Бога, котрий нас полюбив і видав себе за нас».

Пресслужба Стрийської єпархії