Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Великих Глібовичах відбувся 16-ий З’їзд спільноти “Матері у молитві” Стрийської єпархії

30 липня 2022 року, в селі Великі Глібовичі відбувся 16-ий з’їзд спільноти “Матері у молитві” Стрийської Єпархії УГКЦ. Помолитися матері приїхали з усіх куточків єпархії – близько 700 учасниць майже з 80 парафій. Учасниці З’їзду взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас Сеньків.

Під час своєї проповіді владика пригадав, що “Сьогодні ми проживаємо тяжкий час, час материнських страждань”. Єпископ підкреслив важливість материнської молитви, особливо в теперішній нелегкий час війни. Наголошував Єпарх Стрийський на важливості довіри до Бога та сповненні Божої волі: “Ми станемо свідками того, що Бог вислухає усі молитви наші. Витре сльози, потішить серця і дарує перемогу. І найбільша перемога буде тоді, коли ті, що сьогодні ненавидять нас, відкриють для себе свою злобу і будуть здатні поглянути на самих себе, на ту гідність яку Бог дав, але яку вони знівечили своєю ненавистю”, – завершив владика Тарас, і закликав усіх за це молитися.

Після Літургії, єпископ привітав учасниць З’їзду та вручив подячні грамоти активним учасницям спільноти “Матері у молитві” села Великі Глібовичі.

Після смачного обіду, матері наслодилися чарівним співом який звучав перед храмом, після чого відбулося водосвяття, де кожен зміг спожити і принести у свої домівки свяченої води.

 

Щира подяка всім учасницям З’їзду за спільну молитву і добре проведений час разом. Дякуємо о. Миколі Стручиському і його парафіянам за чудову організацію цієї гарної молитовної зустрічі.

Прес-служба Стрийської єпархії