Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Трибоківцях відкрили молодіжний християнський центр «Рідна Хата» ім. Андрея Шептицького

У неділю, 5 вересня 2021 року, в с. Трибоківці, відбулося благословення та урочисте відкриття молодіжного християнського центру «Рідна Хата» імені митрополита Андрея Шептицького та простору для дітей і молоді. Центр було створено у співпраці громади та БО «Львівська Освітня Фундація», у ході реалізації проєкту «Школа Відповідального Служіння». До підтримки ініціативи долучилося багато доброчинців, представників влади, але чи не найважливішим є те, що втілення задуму, стало гарною нагодою для активізації і об’єднання громади, можливістю досвідчити, що спільними зусиллями можна досягнути якісні зміни, навіть у маленьких віддалених селах. Відтепер молодь і діти громади матимуть гідні і комфортні умови для навчання для дозвілля.

Важливим є те, що «Рідна Хата» є проектом, який об’єднує більш ніж 50 осіб молоді та дітей п’яти сіл Новострілищанського деканату. Вже зараз у центрі діє Катехитична школа, гурток рукоділля, дитяча ігрова кімната, та є ще багато цікавих ідей, які з Божою допомогою, будуть втілені у майбутньому.

Довідка: Назва «Рідна Хата» є відгуком на богословсько-соціальний трактат митрополита Андрея Шептицького: «Як будувати Рідну Хату», у якому ієрарх навчає про завдання Церкви виховувати український народ у християнських чеснотах, морально оздоровляти його, підтримати у важких критичних ситуаціях, а відтак, аби народ взявши за основу євангельські істини, будував свою «Рідну Хату» – вільну і незалежну Українську Державу.

Повідомив: о. Анатолій Доманський