Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?»

10 листопада 2018 року, близько 100 дітей – учнів парафіяльних катехитичних шкіл віком від 10 до 17 років з 16-ти деканатів Стрийської єпархії, взяли участь у християнській інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?». Захід присвячений Року Божого Слова в Україні організувала і провела катехитична комісія Стрийської єпархії. Базовим підручником для приготування команд до гри були біблійні тексти книги «Бог говорить до своїх дітей».

Метою організаторів було зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення Святого Письма через залучення до гри. Перед початком, учасників привітав голова катехитичної комісії о. Андрій Бінас, який побажав дітям успіхів і розпочав гру спільною молитвою.

Переможцями у молодшій віковій категорії (10-13 років) стала збірна команда учасників із с. Квітневе, с. Трибоківці та с. Баківці (Катехитична парафіяльна школа імені свщмч. Омеляна Ковча) з Новострілищанського деканату під керівництвом о. Анатолія Доманського, відповідального за катехизацію у деканаті. Друге місце отримала збірна команда с. Антонівка та с. Жирівське Журавнівського деканату під керівництвом відповідального за катехизацію у деканаті о. Олександра Варцаби, а третє – команда з парафії Всіх Святих Українського Народу м. Стрий, яку готували сестри Воплоченого Слова.

У старшій віковій категорії (14-17 років) перемогла команда дітей із с. Рудники (церква Святого Архистратига Михаїла) Миколаївського деканату, яку готували катехити п. Галина Потічна та п. Ольга Богоніс. Друге посіла команда парафії святих рівноапостольних Володимира і Ольги (м. Стрий), яких готовали о. Назар Майсук і о. Іван Мілян, а третє – команда парафії с. Верчани Дашавського деканату під керівництвом п. Марії Гнатковської. Учасники гри отримали пам`ятні грамоти, а переможці – дипломи та книги «Пояснення храму і Божественної Літургії». Завершилися змагання нагородженням переможців та спільною фотографією.

Іван Чопань, референт Катехитичної Комісії Стрийської єпархії