Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию відбулися покази фільмів на подружню тематику

З нагоди Тижня подружжя в Україні, який тривав цього року з 12 по 17 травня, за співпраці Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та Відділу культури Стрийської РДА у м. Стрию показали фільми про подружнє та сімейне життя.

Зокрема учасникам заходу було запропоновано переглянути кінострічки відомого режисера Алекса Кедріка: «Вогнетривкий», «Відважні» та «Кімната війни». Кожний з цих фільмів розкривав окрему грань та особливість сімейного життя. Наприклад, у фільмі «Вогнетривкий», кіносценарист представив, що зазвичай може стати причиною подружньої кризи та як правильно із неї виходити. У фільмі «Відважні» Алекс Кедрік зробив акцент на важливості ролі чоловіка у сім’ї, в той час як у фільмі «Кімната війни» – на ролі жінки та її участі у боротьбі за подружнє щастя.

«Перегляд фільму пройшов на одному диханні. Це фільми з того розряду, коли Ви подивились його і не перестаєте про нього думати. Тут були і сльози і усмішки… Хочеться, щоб якомога більше людей брали участь у таких заходах, оскільки це допомагає задуматись та переосмислити своє життя», – діляться своїми враженням учасники заходу Руслан та Зоряна Леськів.

Показ фільмів відбувся у приміщенні Районного будинку культури м. Стрий.