Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Покликані до любові і витривалості» – у Стрийській єпархії проводять формаційні курси для педагогів

З ініціативи Комісії освіти і виховання Стрийської єпархії, для педагогів шкіл міста Стрия та єпархії проводять курси духовної формації педагогів «Покликані до любові і витривалості». Цими днями відбулася чергова зустріч з педагогами Стрийської загальноосвітньої школи І ступеня №11, які, поки учні перебувають на вимушених канікулах через карантин, додають нових граней до педагогічної майстерності.

«Покликані до любові і витривалості», – курс, який проводить для вчителів Голова комісії освіти і виховання Стрийської єпархії отець Роман Стойко. Як зазначає отець Роман, подібні заходи – це не реколекції, а справді 30-годинні курси (розтягнуті до двох тижнів) з отриманням сертифікату по закінченні. Основна мета модуля – усвідомлення та оцінка першопричини педагогічного покликання, а також необхідних умов для формування себе як вчителя, орієнтуючись на власну особистість та конкретну життєву історію. Також, ідентифікація та розуміння впливу історичного, соціального та культурного контекстів на католицьку/християнську школу, а також на нові компетенції та можливості вчителя, які сьогодні актуальні.

Слід зазначити, що подібні курси заплановані також у інших школах міста та єпархії. Курс побудований на начитці, проведенні семінарів, роботі в групах, а також – виконанні домашніх завдань. Зустрічі проводяться як в онлайн, так і офлайн режимах.  “Робоча” група педагогів – 30 людей. Важливо, що до участі в курсі у одній із шкіл зможуть приєднатися вчителі іншої школи (якщо у певному навчальному закладі не набереться тридцять учасників) в межах Стрийської єпархії.  Охочих взяти участь у курсі, організатори просять звертатися за телефоном: 0989649349 (о. Роман).

Пресслужба Стрийської єпархії
За матеріалами stryi.online