Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию провели третій етап вишколу викладачів Центру передподружнього приготування

4 квітня 2019 року, в Стрию відбувся третій етап вишколу викладачів Центру передподружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни. Тематика даного етапу навчання була присвячена дисциплінам «Бioетичні аспекти подружнього життя» та «Відповідальне батьківство». Зустріч традиційно розпочалася із презентації лекцій після яких відбулося обговорення та ділення досвідом.

У презентаціях методики викладання було вказано на необхідності у простий та доступний спосіб доносити нареченим правди про цінність і гідність людського життя як Божого дару від зачаття до природної смерті. Особливу увагу було звернено на природні методи розпізнавання плідності, які є одним із важливих елементів подружнього життя та відповідального батьківства.

Слід зазначити, що вишколи для викладачів проводяться з метою покращення якості викладів та підвищення кваліфікації викладачів у всіх дев’яти відділеннях Центру перед подружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї  свв. Йоакима і Анни.