Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию провели романтичну зустріч для подружніх пар за участю священика

15 травня 2019 року, коли в усьому світі святкують День сім’ї, у ресторані «Опал» м. Стрий відбулася романтична зустріч, участь у якій взяли п’ятнадцять подружніх пар з різних парафій Стрийської єпархії.

Зустріч проходила у два етапи. У першій частині о. Тарас Бабій, ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї, разом із дружиною Христиною розповіли присутнім про життя італійського подружжя П’єтро та Жанни Беретта-Молла. Головний акцент було зроблено на вибраних уривках із листування цього подружжя, яке розкриває велич і красу їх подружньої любові.

У другій частині зустрічі подружні пари, за смачним десертом, мали змогу тет-а-тет пошукати відповіді на запитання: Яким маю бути чоловіком – дружиною, щоб допомогти Тобі бути щасливим/щасливою? Що слід робити, аби наша сім’я щораз більше перетворювалася у світлицю, де царюватиме Христос? Що робити вже завтра, аби подружнє життя ставало все кращим і освячувало?

Після обговорення, на завершення, подруги висловили слова взаємної подяки одне за одного.

Відгуки учасників зустрічі

Кушина Наталія та Петро: «Вперше на такій романтичній зустрічі. Такий романтичний вечір нас надихає та пригадує про цінність сім’ї. Час пройшов неймовірно цікаво, відчуття, немовби сьогодні був день нашого вінчання. Рекомендуємо всім! Дякуємо організаторам за такий вечір!»

Бурков Богдан та Надія: «Дуже важливо є приділяти час для власного подружжя. Часто буденні справи чи клопоти заглушують свіжість подружніх стосунків. Важливо є робити все для того, щоб знаходити час один для одного, і ці романтичні зустрічі – це хороша нагода, щоб на прикладі життя святого подружжя  повчитися як краще любити один одного, краще служити одне одному та зростати у сімейній святості».

Іськів Іван та Оксана: «Дана зустріч допомогла нам дуже багато почерпнути того, що ми можемо покращити у своєму житті. Завдяки таким заходам більше осмислюєш своє життя, усвідомлюєш, який ти щасливий. Залишається тільки дякувати Богу за те все, що Він нам дає. Нас вразила історія про італійську подружню пару, святість їхнього життя. Ця історія стала добрим прикладом для нашого життя».

адміністрація Єпархіального інституту
душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни