Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрию презентували Євангеліє та книгу Діянь Апостолів шрифтом Брайля

2 грудня 2021 року у приміщенні Центральної бібліотеки ім. Маркіяна Шашкевича м. Стрий відбулася презентація Євангеліє та книг Діянь Апостолів шрифтом Брайля, які є результатом  співпраці Патріаршої Катехитичної комісії УГКЦ з Українським Товариством Сліпих (УТОС).

У заході взяли участь: Преосвященний Владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії, о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії, о. Іван Барабаш, парох парафії всіх Святих Українського Народу, Сестри Згромадження Воплоченого Слова при парафії всіх Святих Українського Народу, представники Стрийської організації УТОС та влади Стрийської міської і районної держадміністрацій, а також усі бажаючі.

Презентацію здійснював п. Назар Дуда, заступник голови Патріаршої Катехитичної комісії. На початку зустрічі владика Богдан поділився власним досвідом зустрічі із незрячими під час однієї з паломницьких подорожей, труднощами з якими вони зустрічаються під час повсякденного життя та важливість здійсненої місії по написанню книг Євангелій та Діянь Апостолів шрифтом Брайля.

У своїй презентації п. Назар Дуда познайомив усіх присутніх із історією написання книг та моменті зустрічі для кожної людини із Божим Словом, можливості через духовну книгу «доторкнутися до Нього», інтеграції незрячих в духовне життя Церкви.

Представники влади, натомість, представили свою діяльність, поділилися своїми напрацюваннями, що стосуються напрямків роботи для осіб із порушенням зору, зокрема, соціальної підтримки незрячих, видання книг шрифтом Брайля та можливостей для них реалізуватися у суспільному житті.

Після презентації примірники книг були подаровані Стрийській організації УТОС та бібліотекам м. Стрия і Стрийського району. Завершився захід словами подяки від представників Стрийської організації УТОС та спільною фотографією.

Повідомив Іван Чопань, референт Катехитичної Комісії Стрийської єпархії