Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Стрийській єпархії протягом Великого Посту діє щорічна благодійна акція «Великопосна милостиня»

Упродовж Великого посту 2020 року, з благословення Преосвященних владик Тараса (Сеньківа) та Богдана (Манишина), вірних Стрийської єпархії та всіх людей доброї волі, закликають долучитися до щорічної благодійної акції «Великопосна милостиня», зібрані кошти з якої буде призначено для реабілітації учасників бойових дій на Сході України.

Благодійна акція «Великопосна милостиня» не є звичайною збіркою коштів, а цілковитим зверненням до великопосних практик Церкви. Якщо в часі посту вірні свідомо постановляють відмовитись від якоїсь приємності, наприклад споживання якихось страв тощо, то заощаджені кошти можуть пожертвувати як Великопосну милостиню. Головною метою акції є солідарність сердець, щирий дар з мотиву любові до Бога та до тих, хто ради свободи нашого народу жертвував своїм здоров’ям, благополуччям, сімейним затишком та готовий був скласти своє життя.

Слід зазначити, що упродовж останньої збірки, яка відбувалася в храмах Стрийської єпархії у 2019 році було зібрано 276634 грн., 50 € та 15 $, а також як знак вдячності та солідарності, з метою підтримки родин українських військових від о. Романа Пітули та вірних Катедрального собору Непорочного Зачаття Діви Марії УГКЦ, що в м. Філадельфія (США) отримано 5200 $.

Завдяки складеним пожертвам проведено три тури духовно-психологічної віднови (реабілітації) для сімей учасників АТО/ООС, духовно-психологічну віднову для родин загиблих воїнів, забезпечено можливість психологічного супроводу, який здійснює психтерапевт при Єпархіяльному інституті душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, надавалася окрема термінова допомога на лікування воїнів АТО.

Усі бажаючі долучитися до «Великопосної милостині» зможуть скласти свої пожертви у спеціально обладнані для цієї акції скриньки в усіх храмах Стрийської єпархії УГКЦ.

При цій нагоді, запрошуємо також матерів загиблих Героїв нашої єпархії до участі у наступній духовно-психологічній віднові, яку планується провести в часі цієї Чотиридесятниці.