Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У  с. Підгірці на Стрийщині молилися за дітей-сиріт

Вже традиційно впродовж останніх років в Українській Греко-Католицькій Церкві 2-га неділя листопада є Днем молитви за дітей-сиріт. Для учнів Підгірцівської спеціалізованої школи, ща на Стрийщині, 10 листопада став особливим днем. У місцевому парафіяльному храмі вони взяли участь у Божественній Літургії під час якої приступили до Святих Таїнств Покаяння і Пресвятої Євхаристії.

В часі богослужіння, з духовною наукою до діток звернувся адміністратор храму о. Богдан Дмитрів, який наголосив на тому, що діти сироти не є покинутими, бо їхнім батьком є Бог-Отець, а вихователі їхньої школи є наче наставниками, які виконують Божу волю для їхнього земного піклування. Така наука запала дітям до сердець, бо коли вони спільно промовляли молитву «Отче наш», було видно, що ця молитва говориться зі щирості, ане з примусу.

Після Літургії всі присутні промовили молитву за сиріт, після чого священник окропив дітей свяченою водою, а відтак, відбулося частування солодощами.

Дирекція і педколектив Підгірцівської спеціалізованої школи дякує місцевій парохії, єпархіальним комісіям у справах родини, молодіжній та катехитичній за співпрацю. Бо крім матеріального забезпечення від соціальних служб чи державних органів, для дітей-сиріт важливо далі визначитися в житті і не впасти в моральну та псиихологічну деградацію.

Повідомив о. Богдан Дмитрів