Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У молитві за мир та служінні постраждалим єднаються парафіяни з Великого Любеня

З початку війни парафія святого Миколая смт. Великий Любінь стала місцем організації допомоги для наших військових та переселенців зі Сходу. Також парафія Пресвятої Трійці Малого Любеня активно допомагає і звозить усе необхідне для потреб військових.

В особливий спосіб парафіяни допомагають продуктами та необхідними речами нашим військовим. Місцевий храм служить місцем укриття для мешканців у разі повітряної тривоги.
Також вірні намагаються забезпечувати усім необхідним вимушено переселених. У співпраці з місцевою школою, парафіяни активно долучаються до плетення маскувальних сітей та прийому переселенців, отримання гуманітарних вантажів з-за кордону.

У перші дні війни до Великого Любеня прибуло 40 врятованих дітей-сиріт віком 7-11 років. Парафіяни дбають про цих дітей та стараються придбати усе необхідне, а молодіжна спільнота регулярно працює з дітьми, проводячи розважальну програму.

Усвідомлюючи духовні потреби, ми сформували молитовний фронт. Щоденна Літургія та online-Вервиця за припинення війни, щодня єднають не тільки парафіян але й охоплюють набагато більше людей, що бажають молитовно супроводжувати наше військо, що є дуже  важливим для осягнення перемоги.