Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Парафіяни с. Ладанці вчилися проєктного менеджменту на «Школі відповідального служіння»

Ініціативна громада парафії Св. Юрія Побідоносця у с. Ладанці Перемишлянського району. разом із парохом о. Іваном Городицьким, стали однією з шести громад-учасників навчальної програми «Школа відповідального служіння» другий модуль якої відбувся у Ладанцях 14-15 листопада.

На першому навчальному модулі, який проходив 2-4 жовтня у Львові,  учасники розпрацювали ідею майбутнього проєкту. Запланували облаштувати громадський простір, адже їхнє невеличке село (близько 350 осіб) дуже потребує місця для дозвілля та зустрічей громади. Учасники проаналізували потенціал свого села, виявили наявні ресурси та яких ще потребуватимуть. Дізналися про інструменти командотворення та сформували комунікаційну стратегію проєкту.

Наталя Шалата, керівниця програми «Школа відповідального служіння» поділилася враження про громаду: «Якщо громада достатньо вмотивована, вона приречена на успіх. Ладанці – це команда натхненних, справжніх, небайдужих людей, яких не лякають далекі горизонти і глибина».

Другий модуль відбувався безпосередньо у громаді, до якої приїздили професійні тренери зі Львова. З ними учасники поглибили знання з проєктного менеджменту, здобули навички з управління проєктами, а також дізналися тонкощі локального фандрейзингу.

Парафіянка, Ганна Гембара, натхненна навчанням поділися враженнями: «Насичені дні навчання, завдання від тренерів, після яких ми відчули себе командою і це чудово. Дякуємо Львівській освітній фундації за можливість вчитися і разом досягати успіху». 

Довідка:

Школа відповідального служіння – це унікальна річна модульна програма ефективного розвитку громади. У процесі навчання учасники працюють над власним проєктом та розробляють методи локального фандрейзингу у супроводі  менторів. По завершенні програми беруть участь у конкурсі грантів та мають можливість отримати фінансування для реалізації своїх проєктів, що дозволить послідовно та стабільно розвивати громаду. Цьогорічна Школа має на меті залучити та активізувати молодь у громадах. Водночас дати інструменти співпраці молодшого та дорослого поколінь.

Навчальна програма реалізовується БО “Львівська освітня фундація” за підтримки фонду Kerk in Actie (Церква в дії), Нідерланди.