Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У єпархіальному Центрі ім. святого Папи Івана Павла ІІ розпочали новий навчальний рік

З вересня 2019 року, розпочався новий навчальний рік у Єпархіальному Центрі розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ, який діє в м. Стрию (вул. Івана Павла ІІ, 10).  Дошкільну підготовку в Центрі цьогоріч розпочали близько 100 дітей віком від 3 до 6 років. На початок навчального року малюків та їх батьків поблагословили священики. А відтак, до присутніх звернулася директор Центру п. Оксана Ждан, яка привітала усіх з початком навчання і висловила батькам подяку за довіру педколективу Центру.

Єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ – це розвитково-навчальний заклад, заснований у Стрийській єпархії у 2016 році. Метою роботи Центру якого є формування у дітей християнського світогляду та цінностей, що ґрунтуються на Святому Письмі, Традиції та навчанні Церкви, а також всебічний розвиток особистості та підготовка дітей до школи. У навчальній програмі – читання, письмо, математика, малювання, музика і англійська мова. Весь процес навчання розроблений на основі сучасних методик, згідно з програмними вимогами дошкільної освіти, відповідно до кожної вікової групи дітей. У підготовці дітей використовуються інтерактивні методи праці та індивідуальний підхід до кожного вихованця. Всі маленькі учасники поділені на групи та мають можливість займатися з кваліфікованими педагогами.

Заняття в Центрі тривають з вівторка до п’ятниці від 11 до 16 години та розпочинаються і закінчуються спільною молитвою. В перервах між заняттями відбувається цікава розважальна програма. За кожен день присутності в центрі, дітки отримують спеціальну винагороду – “ангелятко”.

Прес-служба Стрийської єпархії