Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Городку долучилися до благодійної акції «Нагодуй бідного»

У неділю 15 листопада 2020 року, парафіяни храму Благовіщення Пресвятої Богородиці долучилися до безстрокової благодійної акції «Нагодуй бідного», метою якої є допомога продуктами харчування сім‘ям та людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Ініціатором акції є Синод Єпископів УГКЦ на чолі із Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом, а приурочено її до Дня бідного, що припадає на 15 листопада.
У неділю, біля храму Благовіщення було організовано банк харчів, куди парафіяни принесли величезну кількість продуктів, а також назбирали 11 176 грн. для допомоги потребуючим людям, а наступного дня учасники молодіжної спільноти  “Апостольська Чота” посортували продукти у пакети та відвезли у сім‘ї, якими опікується парафія, а також самотнім літнім людям на території Городоцької ОТГ.
Слід зазначити, в парафії активно розвивається соціальне служіння. Кілька років тому, парафіяни започаткували акцію «Корзина добра». У кількох крамницях м. Городка, власники яких люб’язно погодилися розмістити у своїх закладах кошички, в яких усі небайдужі можуть залишити куплені продукти та засоби особистої гігієни. Варто зазначити, що городківчани не залишаються осторонь потреб нужденних, а тому активно сприяють заповненню корзин, намагаючись надати допомогу у вигляді речей першої необхідності.  постійно працюють у продуктових магазинах Городка і кожен може долучитися до добрих справ. А учасники «Апостольської Чоти» щомісяця відвідують з пакунками у вигляді продуктово-побутових наборів одиноких літніх людей та діток з малозабезпечених сімей.
Повідомила Уляна Греділь