Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У День Незалежності владика Тарас відвідав с. Грімне на Комарнівщині

24 серпня 2021 року, в День Незалежності України Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, відвідав село Грімне, де з нагоди 10-ліття освячення храму Преображення Господнього очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Єпископу співслужили запрошені священнослужителі, на чолі з парохом храму о. Андрієм Мрочковським. Участь у богослужінні взяли численні парафіяни, які зібралися, щоб подякувати Господу Богу і молитовно вшанувати День Незалежності та ювілей освячення храму.

У своєму пастирському слові, роздумуючи над духовним змістом Євангельського читання дня – розмови Ісуса з фарисеями про те якою владою Він здійснює свою місію, владика Тарас зазначив, що фарисеї не прийняли Христа як Месію, бо очікували на прихід захисника і політичного провідника, а Христос у своїй славі довершує місію і показує нам, що саме Він як Бог має владу в цьому світі і буде судити живих і мертвих.

В контексті 30-ї річниці Незалежності України владика Тарас наголосив, що всі ми повинні дякувати за владу, яка дана нам Богом і не нарікати в очікуванні змін стосовно свого достатку і кар’єрного росту. Перед нами стоїть завдання виховати таке покоління, щоб вони стали добрими провідниками українського народу. Також єпископ закликав і нагадав про великий обов’язок кожного молитися за Україну та бути добрим прикладом для формування майбутнього, щоб не згубити те, що нам дано – нашу незалежність, а примножити і берегти її.

По завершенні богослужіння владика Тарас привітав усіх присутніх з Днем Незалежності, а о. Андрій Мрочковський подякував владиці за візит, спільну молитву та глибокі слова духовної настанови.

Пресслужба Стрийської єпархії