Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Дашаві провели свято сім’ї

«Сім’я – величний Божий дар» – під таким гаслом у неділю, 23 червня, відбулося урочисте Свято сім’ї в смт Дашава. Програма свята була змістовною і пропонувала кожному почерпнути для себе щось важливого. У першій частині було три цікаві бесіди для дорослих учасників. Марта Гладій розкрила тему виховання дітей і головних правил мистецтва спілкування з ними. Максим Бондаренко провадив бесіду з чоловіками на тему покликання батька та його ролі в житті дитини. А о. Дмитро Романко зібрав до спілкування молодь старшого віку для роздумів над тим, як потрібно готуватися до подружжя, щоб у майбутньому створити щасливу сім’ю і жити в любові та злагоді.

Під час цих бесід старшокласники взяли під опіку дітей, які прийшли на свято. По всій території в центрі селища було розташовано більше десяти ігрових майданчиків. Тут були рухливі ігри, вивчення бансів, конкурси, естафети, творча майстерня.

У другій частині свята відбувся прекрасний концерт, який створили аматорські сімейні і родинні колективи. Тут звучали і давні піснеспіви, і сучасні мистецькі твори, які возвеличують сімейні цінності та надихають плекати теплі стосунки із своїми рідними.

Після цієї мистецької частини всі присутні священики попровадили молитву за сім’ю та уділили благословення. Відтак кожна сім’я отримала з рук священика запалену свічку як символ любові та молитовного духу, які мають сповнювати атмосферу відносин у родині.

Завершальним акордом Свята сім’ї в Дашаві став виступ гурту DiZeX Band.

Свято пройшло у радісній атмосфері. Це було справжнє торжество сімейних цінностей. Тому можна сподіватися, що всі повернулися додому переображеними та сповненими більшої любові одне до одного.

Повідомив о. Орест Демко