Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Брюховичах відбувся черговий тур реколекцій для священників Стрийської єпархії

28-30 вересня, у реколекційно-відпочинковому центрі “Світлиця” у Брюховичах біля Львова, відбувся черговий тур щорічних реколекцій для священників Стрийської єпархії.

Упродовж трьох днів священнослужителі, беручи участь у богослужіннях, черпаючи з молитви, сповіді та наук реколектанта, відновлювалися у своєму покликанні служіння Богові та людям. Провадив дні духовної віднови ієромонах Лука Михайлович.

У своїх науках отець Лука, в контексті головних подій останньої подорожі Ісуса Христа до Єрусалиму, торкнувся важливих тем священичого духовного життя, звернувши увагу присутніх на основні елементи життя священника, а зокрема наголосив, що влада дана Богом, яку має священник завжди народжується у служінні. Вдивляючись в останні дні життя Ісуса, отець Лука зазначив, що Церква є насамперед місцем взаємовідносин, а не культу, а тому інвестиція у відносини в Церкві – це інвестиція у майбутнє Церкви.

Завершуючи реколекційні науки, отець Лука закликав священників завжди шукати зерно благородства у стосунках з людьми, брати це з Христової постави. Сила нашого свідчення залежить від радості, яку приносить воскреслий Христос.

Також, реколектант наголосив на тому, що одне з найважливіших місць у житті священника повинна займати молитва, більше того священник повинен бути прикладом молитви. На завершення, о. Степан Кузишин від імені всіх учасників подякував о. Луці за змістовні науки та спільну молитву.