Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Тиждень еко-зустрічей у Стрийській єпархії

8 жовтня 2019 року, у с. Рудники, Миколаївського району відбулися екомісії за участю референта Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ о. Олега Кобеля. У співслужінні з місцевим священником о. Петром Потічним було відслужено подячну Божественну Літургію і виголошено екологічну проповідь на тему шанобливого ставлення до природи та екологічного гріха.

Чимало вірних після Літургії придбали дитячі видання, зокрема екологічні казки. У Сільській раді відбулася предметна бесіда з місцевим сільським головою про екологічні проблеми села Рудники та точки можливої співпраці з церковною громадою.

А відтак, згідно плану місій, ще дві зустрічі відбулося у місцевій школі. В актовому залі найперше екореферент мав зустріч із учнями старших класів на тему «Відповідальність за створений Богом світ». Розмова з учнями мододших класів була у вигляді презентації казки про пригоди Їжачка Гачка. Але презентація казки була досить незвичною, адже діти грали ролі персонажів еко-казки на тему шкоди від підпалів сухотрав’я. Діти та вчителі придбали собі казки і отримали автографи від автора.

В наступні дні такі еко-зустрічі відбулися на парафіях в с. Черниця, Лисятичі та в с. Березець Городоцького р-ну.