Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

“Тиждень добрих справ” провели парафіяни с. Кавське

Кожного року, вкінці грудня на парафії прп. Параскеви в с. Кавське, що на Стрийщині відбувається “Тиждень добрих справ”. Цьогоріч він розпочався з Вечірні з Литією 18 грудня і свята на честь святого Миколая. Храм традиційно заповнили багато дітей з батьками. Всі разом молилися, а тоді діти показали для присутніх костюмовану виставу. Потім до храму завітав св. Миколай, який приніс для дітвори подарунки. Це чудове родинне свято було першим етапом.

Наступним став майстер-клас з розмалювання різдвяних пряників п. Ірини Кобель та п. Любові Лишнянської у Народному домі с. Кавське. Діти знали, зо не просто вчаться, а роблять добру справу, підготовляють благодійний ярмарок. Він відбувся у неділю 23 грудня після Божественної Літургії в храмі. Кошти з ярмарку та окремої збірки будуть спрямовані на придбання електро-інструменту для воєнного корабля ВМС України, що є на бойовому чергуванні.

Це не означає, що всі добрі справи парафіяни роблять лише цього тижня. Місяць тому для дітей Журавнівського інтернату парафіяни зібрали чимало одягу та взуття. Дехто передав і смаколиків. “Віра без діл мертва”, це кредо живої парафії. Якщо про нього забути, то це прямий шлях до того, щоб перестати нею бути.

Джерело: