Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Тиждень добрих справ» провели парафіяни с. Кавське на Стрийщині

13-20 грудня 2020 року, в парафії прп. Параскеви у с. Кавсько на Стрийщин тривав «Тиждень добрих справ». Ця соціальна ініціатива відбувається щороку в контексті святкування свята на честь св. Миколая і до неї долучаються багато парафіяльних спільнот в Україні.

Добрі справи парафіяни розпочали робити відразу в неділю 13 грудня. Було проведено збірку коштів для двох дружин священиків з Львівської Архиєпархії та Харківського екзархату.  Зібрано і передано 3700 грн на їх лікування.

Відтак, у співпраці з керівництвом Народного Дому було організовано ліплення вареників для потребуючих. Хтось це робив вдома з родиною, а хтось це робив з іншими в Народному Домі. Майже 1 тис вареників було заморожено і було спрямовано для благодійних їдалень при Катедральному храмі Успення Пресвятої Богородиці і парафії Всіх Святих Українського народу, геріатричного відділення при Журавнівській міській лікарні та воїнів АТО.

Як і кожного року, чимало дітей з батьками взяли участь у Великій Вечірні з Литією з нагоди свята Св. Миколая, після якої сам святитель Миколай роздав дітям та батькам подарунки, а парафіяльна молодь віднесла пакунки для одиноких людей на парафії. На відміну від попередніх років, дарунки в основному складалися з фруктів, що без сумніву корисніше звичних цукерок.

Протягом цілого тижня парох о. Олег Кобель відвідував хворих із Святими Таїнствами. Це була нагода як помолитися, так і поспілкуватися з тими, хто самостійно не може навідатися до храму.

У неділю 20 грудня, на завершення соціального тижня парафіяльні діти та молодь принесли ялинкові прикраси для Журавнівського сиротинця. Деякі спонсори пожертвували штучну ялинку, яку разом із зібраними прикрасами буде передано дітям цього сиротинця. Вона знаходитиметься в їх їдальні і даруватиме радість та любов нашої парафії.

Це не всі добрі справи, які були зроблені в той тиждень. Дуже багато добра було зроблено потай. Але Господь винагородить кожного, хто за прикладом святого Миколая робив і буде робити добро ближньому від щирого серця.

Повідомив о Олег Кобель