Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Творити добро разом – просто й легко!

Кожна людина покликана творити добро, безкорисливо допомагаючи тим, хто потребує любові, тепла та підтримки. Щодня усі ми можемо змінювати наш світ на краще, якщо робитимемо діла милосердя. Глибоко усвідомлють цю істину учасники молодіжної спільноти «Апостольська Чота», яка діє в парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Городок, стараючись допомагати потребуючим. Однією з таких багатьох добрих ініціатив молодих городківчан є реалізація благодійної соціальної акції «Корзина добра».

Ідея створення акції «Корзина добра» була втілена у життя з ініціативи Надії Медвідь, учасниці «Апостольської Чоти» та за підтримки пароха храму Благовіщення о. Михайла Греділя ще у вересні 2018 року. Акція успішно діє до сьогодні у кількох крамницях м. Городка, власники яких люб’язно погодилися розмістити у своїх закладах кошички, в яких усі небайдужі можуть залишити куплені продукти та засоби особистої гігієни. Варто зазначити, що городківчани не залишаються осторонь потреб нужденних, а тому активно сприяють заповненню корзин, намагаючись надати допомогу у вигляді речей першої необхідності. Однак, за словами самих організаторів, головна мета цієї благодійної акції полягає не лише у наданні матеріальної допомоги, але насамперед у тому, щоб дарувати самотнім дідусям і бабусям та потребуючим дітям тепла свого серця і радості спілкування.

Щомісяця учасники «Апостольської Чоти» відвідують з пакунками у вигляді продуктово-побутових наборів одиноких літніх людей та діток з малозабезпечених сімей. Зокрема в лютому молодь завітала до вісімнадцяти одиноких та понад двадцяти діточок. Разом робити добро легко!

Повідомила Юлія ІЛЬЧИШИН