Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Триває Великопосна екологічна ініціатива у Стрийській єпархії 

30 березня 2019 року, на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбулося відзначення Всесвітньої акції “Година Землі”. Кілька років поспіль в останню суботу березня молодь парафії збирається на молитовні чування. Організатором та провідником чувань є парох о. Олег Кобель, референт Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ. При вимкнутому внутрішньому та зовнішньому освітленні та при свічках діти та молодь молилися екологічну Хресну дорогу, розважали над уривками творів отців Церкви про природу, а також молилися Ісусову молитву.
А 2 квітня, в Міжнародний день дитячої книги, о. Олег мав зустріч зі школярами у с. Нижня Стинава на Стрийщині. Організована зустріч зусиллями вчителів і розпочалася з молитви про відповідальність за створений Богом світ. Відтак, дітям та вчителям школи було представлено екологічну казку “Їжачок рятівничок”. Діти дізналися не лише про підпали трави як екологічний гріх, а й про інші гріхи, з яких людина має каятися перед Богом. Діти дуже активно обговорювали тему, яку розкриває ця екоказка.
Священик провів автограф-сесію і роздав дітям закладки та наклейки. Для місцевої бібліотеки він передав ще кілька видань екологічного Бюро. Діти приготували невеличкий імпровізований концерт, заспівали пісню про природу і зачитали поезію.  Відтак подарували власновиготовлені листівки з побажаннями.