Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Терпіння, які людина переживає з Ісусом, є творчими і вони міняють цей світ», – владика Богдан в с. Устя

4 травня 2021 року владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, здійснив пастирський візит на парафію св. влкмч. Микити с. Устя. Архиєрей у своїй проповіді розважав над текстом євангелиста Луки про подорож Ісуса в Еммаус. Єпископ звернув увагу на кризу, яку переживали учні внаслідок подій, що відбулися у цих днях в Єрусалимі, проводячи аналогію з нашим життям, в якому сучасна людина досвідчує багато моментів позначених терпінням, котрі часом теж стають причиною кризи і не розуміння сенсу життя.

«Терпіння, які людина переживає з Ісусом, є творчими і вони міняють цей світ», – сказав владика Богдан про важливість стосунку з Богом у кризових моментах.

Говорячи про гріх, який приносить смерть у життя людини і має властивість впливати на майбутні покоління, проповідник вказав на різні форми прояву диявольського зла, котрі людина може побачити якщо погляне на хрест, де Ісус зносив терпіння і явив безмежну Господню любов.

«Даючи свідоцтво любові, Ісус показує нам як поводитись супроти зла – шукати Божої волі, молитись до кривавого поту. Коли людська воля з’єднюється з Божею волею, тоді творчий Божий акт приходить в наше життя і його міняє. Тоді наше терпіння не є даремним і руйнує зло», – підсумував владика Богдан.

На завершення єпископ сказав: «Даючи свідоцтво любові, Ісус показує нам як поводитись супроти зла – шукати Божої волі, молитись до кривавого поту. Коли людська воля з’єднюється з Божею волею, тоді творчий Божий акт приходить в наше життя і його міняє. Тоді наше терпіння не є даремним і руйнує зло».

Також після завершення літургії владика Богдан привітав з 50-літтям пароха парафії о. Петра Верхоляка, дякуючи йому за його ревне служіння і бажаючи Божого благословення у всіх добрих намірах, котрі звершуватиме на славу Господню.

 

Прес-служба Стрийської єпархії