Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Святкування «Різдвяної просфори»

16 січня 2020 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці духовенство Стрийської єпархії зібралося на «Різдвяну просфору» на знак вдячності Богові за прожитий минулий рік і з молитвою, в якій архиєреї та священники просили Господа благословення на рік прийдешній.

«Той, хто віддає серце Христу, буде наповнений багатством, якого світ запропонувати не зможе», – сказав владика Тарас, Єпарх Стрийський, розважаючи над текстом Євангелія (Мр.10, 17-27), говорячи про перспективу вічності людини, котра залежить від правдивих особистих стосунків з Господом.

На завершення єпископ закликав духовенство просити сьогодні для себе і для всіх повірених душ нашій опіці відваги робити все можливе, щоби нам не забракло спраги шукати Христа. Але так само відваги дозволити Йому стати для нас усім.

Після літургії до усіх присутніх звернувся полковник Величко Іван Михайлович з словами подяки за молитовну і матеріальну підтримку військових Теребовлянського зенітного ракетного полку під час несення служби в ООС, вручивши владиці Тарасу медаль «За звитягу та вірність» від командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта В.Кравченко, а владиці Богдану подячну грамоту. Також о. Іван Василишин, військовий капелан, отримав подячну грамоту від Командира.

А відтак, духовенство Стрийської єпархії помолилось перед Ліською чудотворною іконою за тих, хто охороняє український народ на Сході в боротьбі з окупантом і за мир в Україні.

Потім архиєреї Стрийської єпархії розділили зі священниками Різдвяну просфору. Цей святковий день прикрасили вертепи згромадження сестер Воплоченого Слова з Івано-Франківська та молоді  зі Самбірсько-Дрогобицької єпархії та дзвінка коляда вокального ансамблю «Передзвін» з м. Городок, що на Львівщині.

 

Прес-служба Стрийської єпархії