Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Священик з Городка та його юні помічники стали переможцями у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

16 квітня, у Київській міській державній адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна». У номінації «Добро починається з тебе» перемогу здобули молоді юнаки та дівчата зі спільноти «Апостольська Чота», що діє під наставництвом отця Михайла Греділя, пароха храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії із м. Городка.

Вже багато років поспіль отець Михайло Греділь на парафії Благовіщенської церкви гуртує дітей та молодих осіб. Тут вони вчаться бути справжніми християнами, добрими людьми та патріотами своєї держави. Молодіжна спільнота, що зветься «Апостольська Чота» займається справами добра: опікуються малозабезпеченими дітьми, самотніми літніми людьми. Щорічно напередодні Різдвяних та Великодніх свят усім, хто потребує родинного затишку та турботи, отець Михайло та його вихованці організовують святкову вечерю чи сніданок. Заглядають у кожну хату, де мешкають одинокі бабусі чи дідусі, розважають їх своєю турботою, а діткам, котрим так бракує спілкування забезпечують веселе товариство та дружбу. Маючи на меті благі наміри, молодь організувала у місті Городку постійну акцію «Корзина добра». Відтак, налагодили співпрацю із крамницями міста, де розмістили корзинки, у які кожен бажаючий мешканець може покласти придбані ним продукти, солодощі, засоби гігієни. Усі зібрані пожертвування доброчинців кілька разів на місяць розносять тим, хто знаходиться у скруті. Та не лише продукти можуть бути гостинцями.

Окрім цього парафія нещодавно організувала власний соціальний відділ, куди кожен може принести вживані, але ще нові речі, котрі згодом передають у сиротинці, дитячі будинки чи сім’ям, котрі через певні життєві обставини, не можуть придбати нового одягу.

За ці заслуги спільнота «Апостольська Чота» серед 103-ох лауреатів стала переможцем у номінації «Добро починається з тебе», що представляє молодіжну благодійність у  Національному конкурсі «Благодійна Україна». Переможцям вручили бурштинового Ангела Добра – найвищу нагороду за добре серце та справжню християнську позицію.

Галина Вилійка