Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Священникам Стрийської єпархії представили нову програму підготовки до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя

22 вересня 2022 року, в катехитичному класі храму Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию, Катехитична комісія Стрийської єпархії організувала науково – практичний семінар по новій програмі з катехизації.

На початку зустрічі о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії представив доповідачів та мету семінару. Відтак п. Назар Дуда, Заступник Голови Патріаршої Катехитичної комісії спільно із с. Юліаною Дзюбатою, ЧСВВ, Головою Катехитичної комісії Івано-Франківської архиєпархії розпочали захід. Участь у заході взяли священники відповідальні за катехизацію у 18 деканатах Стрийської єпархії.

Основна тема семінару – презентація зошита для учня та посібника для катехита за новою програмою підготовки до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя. Цей зошит розроблено згідно з Загальною катехитичною програмою УГКЦ на основі багаторічного досвіду та новітніх форм катехизації, щоб зростання дітей у вірі було захоплюючим, ефективним і сучасним. Натомість, посібник для катехита містить розгорнуті конспекти занять, які допоможуть разом з учнями пізнавати Бога, ближніх і Церкву.

Присутні мали змогу прийняти активну участь у майстер – класі, який організувала для них с. Юліана, одна з співавторів робочого зошита, обговорити актуальні проблеми катехизації та поділитися власним досвідом катехитичної діяльності.

повідомив, о. Іван Чопань

референт катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ