Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Стрийський “Карітас” продовжує допомагати вимушеним переселенцям

В умовах війни, яка триває в Україні, Карітас Стрийської Єпархії УГКЦ, спільно зі своїми партнерами та жертводавцями, у співпраці з місцевою владою, продовжує служити вимушеним переселенцям.

Завдяки жертводавцям, працівники та волонтери фонду обладнали холодильниками та облаштували пральні в гуртожитках стрийських училищ №8, №34 та №35, продовжують роздавати продуктові та гігієнічні набори, та завдяки жертовності Лицарів Колумба, передали гуртожиткам ковдри, рушники, подушки та постіль. Також, спільно з директором училища №8 паном Віталієм Никифорівим, та небайдужими стриянами було облаштовано дитячу кімнату в гуртожитку училища.

“Станом на зараз, в нас у Стрию, як і по всій Україні найбільш потребуючими є мирне населення, яке постраждало та було змушене втікати від лихоліть війни. Тому ми у фонді стараємося допомагати, служити їм, принести в їх буденне життя трошки комфорту і затишку. Часом історії людей є такими, що аж стискає серце – є люди, які ледь втигли евакуюватися з будинку і побачили як в нього влучає російська ракета. Наша місія – зробити їх життя трошки спокійнішим і кращим. Дякуємо всім, хто нам у цьому допомагає”, – говорить директор фонду отець Володимир Мамчин.

Пресслужба Стрийської єпархії