Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Стрийська єпархія поповнилася трьома новими священниками та двома дияконами

У неділю 14 серпня 2022 року, під час Божественних Літургій в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, єпископи Стрийської єпархії рукоположили двох нових дияконів та трьох священників.

Преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії уділив дияконські свячення піддияконам Богдану Чернову та Маркіяну Лучківу, а Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський рукоположив у пресвітери Володимира Телішевського, Ростислава Гусака та Івана Чопаня. У своїй проповіді владика Тарас, роздумував над Євангельським читанням 9-ої неділі по Зісланні Святого Духа про Ісуса, який іде по воді серед розбурханого моря та рятує потопаючого Петра.

Завершуючи проповідь, в контексті ієрейських свячень єпископ сказав: “Сьогоднішнє євангельське слово звертається до всіх нас, але передусім до тих, хто сьогодні відважно чує слова Христа «Іди за мною» і ступає на оце розбурхане море людської історії, сучасного суспільства, щоб стати свідком віри в Христа. Для них сьогодні наважливіше – це мати свій погляд завжди звернений на Христа. Бо ми направду не знаємо, що нас чекає у цей воєнний час. Ми не знаємо, якими випробуваннями Господь хоче нас випробувати на міцність, на відвагу, на нашу вартість вічності… Просімо сьогодні для себе і для тих, кого Бог кличе до священства відваги віри, щоб жоден вітер і хвилі, і жодні обставини життя, нашу віру не захитали”.

Пресслужба Стрийської єпархії