Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Міждеканальна зустріч молоді відбулася у Станкові напередодні Великого Посту

9 березня 2019 року Божого в парафії  с. Станків –храм Пресвятої Трійці, Моршинського деканату відбулася міждеканальна молодіжна зустріч для християнських родин з нагоди приготування до Великого Посту. Участь у заході взяли священики та молодь з Кавська, Добрян, Семигинова, Розгірчого, Горішнього, Долішнього, з м. Моршина, Довгого, Бані Лисовицької, Фалиша і Станкова.

Розпочалася програма з урочистої зустрічі процесією біля храму с.Станків  мощей св. Івана Павла ІІ. Привітальне слово мав протопресвітер Моршинського деканату  о. Михайло Романчук, який виголосив науку з нагоди початку Великого посту, зазначивши,що Великий піст — центральний піст в християнстві, дотримання якого готує тіло і душу віруючого до головного свята церковного календаря – Світлого Христового Воскресіння.

Відтак до присутніх звернувся ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім`ї свв. Йоакима і Анни о.Тарас Бабій, який виголосив науку для молоді та родин на тему: «Родино, стань тим, чим ти маєш стати!». Після цього відбулося благословення мощами святого Івана Павла ІІ та мирування.

Відтак, воїни АТО – станківчанин Зеновій Цегольник спільно з керівником Стрийської філії ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» Михайлом Алєксєєвим та побратимами посадили «Дерево миру» на майдані Христа Царя у Станкові.

У зв’язку з буревіями було відмінено запалення ватри, а все дійство перенеслось до народного дому. Кульмінацією свята стали виступ о. Олега Кобеля – референт бюро екології Стрийської єпархії на тему «Еко-імпульс» та презентація еко-казки, а також чудова музична програма під звуки гітари, у виконанні  о. Володимира Саса та молоді з с. Добряни.

Від єпархіальної комісії мирян фінальне слово мав о. Тарас Костик. Станківські парафіяни складають і висловлюють  подяку всім причетним до організації та проведення до цього свята.

Повідомила Наталія Спондич