Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Спільнота “Апостольство молитви” с. Добряни відсвяткувала 25-ту річницю від заснування

14-15 грудня 2018 року, спільнота “Апостольство молитви”, що діє в парафії св. Димитрія у с. Добряни біля Стрия відзначала 25-ту річницю від заснування. Перша молитовна група була організована восени 1993-го року. Апостольство поширювалося в парафії, щороку в нього вступали нові членкині. В даний час спільнота налічує 135 учасниць.
Цього року, з благословення отця пароха Івана Говгери та за безпосередньої організації голови спільноти п. Надії Ревуцької, усі члени спільноти Апостольства молитви разом з священиками нашої парафії, а також о. Василем Говгерою, та о. Ігорем Дорошем, стали учасниками цілої низки заходів в рамках 25-ти річного ювілею спільноти.
Урочистості почалися в п’ятницю, коли всі охочі мали нагоду приступити до сповіді. А у суботу 15 грудня учасниці спільноти взяли участь у Божественній Літургії, після якої відбулася Посвята Пресвятому Серцю Христовому і було відслужено панахиду за упокій померлих членів Апостольства молитви. Також цього дня сільноту привітала парафіяльна молодь та молодіжний парафіяльний гурт “КармЕль”.
По завершенні урочистостей, усі присутні отримали солодкі подарунки, і хоча задоволення від солодощів триває не довго, післясмак усіх події ще довго тішитиме усіх учасників свята.

Висловлюємо щиру вдячність усім членам спільноти за ревну молитву, та усердну діяльність у парафії. Бажаємо, аби спільнота міцніла, та розвивалася взаємодіючи з іншими спільнотами, та наступні 25 років принесла багато добрих плодів, а також чисельно збагатилася новими членами.

Джерело: dymytrij.blogspot.com