Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Школярі у Новому Роздолі навчалися відповідальності за створений Богом світ

11 березня 2021 року, в загальноосвітній школі №5, що у Новому роздолі, відбулися три тематичні еко-уроки за участю референта Бюро екології Стрийської єпархії о. Олега Кобеля. У першому і третьому класі уроки були присвячені актуальній темі захисту первоцвітів. Учні поставили сценку на основі еко-казки “Первоцвіти”. Також, діти приготували віршовані виступи та малюнки, які торкалися цієї проблематики.

Натомість у 7-му класі, урок було присвячено темі екологічного навернення, чому сприяв і показаний короткометражний фільм і наука священника. Десятки дітей вирішили придбати еко-казки і отримали в подарунок наклейки та закладки. Це не перша подібна зустріч. Екореферент Стрийської єпархії приїжджав до Нового Роздолу ще 23 лютого цього року з візитом до ЗОШ-5, де відбулися чотири подібних уроки. Тоді порушувалася тематика сортування сміття і захисту природи від згубного впливу людини. Це була чудова нагода зустрітися з автором еко-казок о. Олегом, в рамках теми одного з уроків “Письменники нашого краю”.

Не можна не відзначити великий ентузіазм та професіоналізм вчителів обох шкіл, які дуже вміло та завзято пояснювали дітям важливість плекання християнської відповідальності за створений Богом світ.

Повідомив о. Олег Кобель