Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Школярі с. Бережниця відзначили 150-річчя від дня народження блаженного Климентія Шептицького

3 грудня 2019 року, у школі с. Бережниця Стрийського району відзначили 150-річчя від дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького. Тематичний захід “Жити і працювати на славу Божу”, присвячений пам’яті блаженного, розпочався спільною молитвою, яку очолив адміністратор парафії о. Володимир Гатайло.

Піля цього, священник розповів школярам про життєвий шлях і духовний подвиг Климентія Шептицького, крізь призму 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля. Отець Володимир зазначив, що пізнання історії нашого народу, наших святих є необхідною передумовою становлення духовної та національної ідентичності, адже блаженний Климентій Шептицький увійшов в історію як людина, котра мала все, але справжнє багатство знайшла у служінні Богу і ближньому.

Відтак, усі присутні подивилися короткий відеоролик з презентацією книги – біографії блаженного. А на завершення о. Володимир подякував організаторам свята, дирекції школи керівнику шкільної бібліотеки Стасишин Л. М., педагогам Романчук С.П. і Ярич О.Р., за небайдужість і сприяння в організації заходу, а також всім присутнім школярам, висловивши сподівання, що велична постать блаженного Климентія Шептицького стане взірцем для наступних поколінь українців.

Повідомив о. Володимир Гатайло