Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Школа Християнського Аніматорства стартувала у Бібрській ОТГ

13 лютого 2022 року в Бібрській ОТГ стартувала Школа Християнського Аніматорства. Серед учасників – молодь з Бібрки, Ходорова, Трибоківців, Квітневого, Баківців. Організатором є Комісія Студентського Душпастирства а помічниками, координаторами – випускники Школи Молодіжного Християнського Лідерства.

Після знайомства та командотворчих заходів, учасники дізнались про основні виміри та принципи аніматора від Вікторії Мацьків. Слід зазначити, що це вже третє відділення ШХА (Миколаїв, Стрий, Бібрка). На загал, цього року більше 80 учнів з понад 25 парафій беруть участь у формації.

Організатори складають особлику подяку о. Анатолію Доманському, який гостинно прийняв нас у молодіжному просторі «Рідна Хата» та о. Олегу Олійнику за духовний супровід аніматорів. Попереду цікаві тренінги, творення програм «Веселих Канікул з Богом» і праця з молоддю в наших громадах.

Активних молодих людей, які хотіли б стати аніматорами запрошують долучитись до команди молодіжних лідерів та аніматорів за посиланнями нижче:

https://docs.google.com/forms/d/1dJbaG9MkxQDTjcNByVZCNNWN1UaFNucrJ04bPS_s0dk/edit
https://docs.google.com/forms/d/1ZKpLupaFfn5Ut0i5QPonFeQD5D8BRQAd3TyDG2ysH0M/edit

Повідомив о. Петро Верхоляк