Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Семінар про катехитичне служіння провели для священнослужителів у Бібрці

18 жовтня 2018 року в м. Бібрка відбувся катехитичний семінар для священиків Бібрського деканату. Метою семінару було ознайомити присутніх із сучасною катехитичноюлітературою та новими напрацюваннями в галузі катехитики. Зустріч була відповіддю на прохання о. Миколи Коваля, протопресвітера Бібрського деканату та о. Миколи Стручинського, відповідального за катехитичне служіння в деканаті.

Організатор семінару, о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії свою доповідь розпочав з короткої презентації катехитичних матеріалів, які були видані до 1990 року. Відтак, було наголошено що катехизація – це не лише підготовка до першої св. Сповіді та урочистого Св. Причастя, але й праця з дошкільнятами, підлітками, молоддю та дорослими. Для кожної вікової групи були представлені різні підручники, зошити та посібники для катехита. Наступним був огляд допоміжної катехитичної літератури з прикладами інтерактивних методів катехизації, сценаріїв, ігор. Окремо було виділено відео та аудіо матеріали для катехизації.

Після доповіді присутні священики мали змогу поставити свої запитання та висловити свої пропозиції. Даний семінар був першим на території Стрийської єпархії, але вже заплановано подібні зустрічі з священиками Стрийського та Унівського деканатів.

о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії