Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Розпочато ІІ навчальну програму ШМХЛ

24 січня 2020 року розпочато навчання для учасників ІІ набору тренінгової програми Школи молодіжного християнського лідерства. “ШМХЛ стала для мене родиною – це поєднання різних в талантах, але однакових в цілях і цінностях”, – підсумувала своє навчання і поділилась досвідом участі в навчальній програмі одна з перших випускниць школи Оксана Держило.
“Лідерство вимагає взаємодії із зовнішнім світом. Приділяйте час своєму внутрішньому світу. Розуміючи себе, ви будете розуміти, що ви можете дати світові”, – звернулась з словами настанови п. Наталя Бордун, директорка Інституту лідерства та управління УКУ.

Перший дводенний модуль провела для учасників ШМХЛ Олена Кулигіна, менеджер магістерської програми УКУ Управління маркетинговою діяльністю. Майбутні лідери навчались комунікації та маркетингу, вивчали цільові аудиторії, а також брали інтерв’ю.

Метою школи є виховувати молодих активних осіб, даючи їм найкращу всебічну підготовку та інструменти для особистісного розвитку, які дозволять їм розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо Церкви та України.

Учасники Школи матимуть можливість розвинути комунікативні, лідерські, фандрейзингові здібності; здобудуть навики ефективної роботи в команді, вирішення конфліктів; навчаться стратегічно мислити, планувати та керувати процесами; отримають теоретичні та практичні навики написання та реалізації власного проекту. В межах ШМХЛ буде створено простір та умови для поглиблення віри та особистого духовного зросту кожного із учасників Школи через організацію духовно-виховних заходів, духовного наставництва та інтегрованого курсу євангелізації.

Прес-служба Стрийської єпархії