Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Родинний табір “Екосвіт” в Хорватії

22 червня 2019 року, в хорватському місті Селіне розпочався перший заїзд християнського екологічного табору “Екосвіт”. Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ зібрали 55 людей різного віку, з різних єпархій, щоб роздумувати про християнську відповідальність за створений Богом світ. Учасники табору перебувають під духовною опікою священників: Олега Кобеля, Ярослава Турика, які представляють Бюро екології, та Василя Гриньківа і Сергія Білоконя. А запрошені аніматори проводять активний час з дітьми.

На щоденній Літургії душпастирі виголошують екологічні проповіді, які мають за ціль закликати вірних до глибшої призадуми над власним життям у стосунку до Бога Творця і його створіння.

В часі подорожі о. Олег Кобель мав добру нагоду презентувати свої екоказки “Їжачок рятівничок” і “Врятований ліс”. Окрім читання казок, було обговорення представлених в казці екологічних проблем.

Також учасників табору заохочують до здорового харчування і здорового способу життя. А запрошений тренер щоденно проводить аеробіку та спортивні естафети.

Повідомив: о. Олег Кобель