Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Різдвяна просфора у Стрийській єпархії

11 січня 2022 року, священники Стрийської єпархії на спільній молитві зі своїми єпископами владикою Тарасом, єпархом Стрийським, і владикою Богданом, єпископом-помічником, дякували Богові за прожитий минулий рік і просили Господа благословення на рік прийдешній.

Звертаючись до присутніх своїм пастирським словом, владика Тарас, розважаючи над євангелієм дня, сказав: “Віра – це є дар Божий. Господь веде нас дорогою, щоб ми прозрівали та усвідомлювали майбутнє. Сьогодні потрібно внести свій вклад в духовну розбудову народу відважним свідченням свого життя, свідченням лідерства”, – підкреслив єпископ, вказавши на велику роль праці духовних світичів Стрийщини для розвитку суспільства.

“Майбутнє будується генераціями, які знають куди вони йдуть. Бог сьогодні запрошує нас будувати власну хату, власну родину через взаємну солідарність і відповідальність, відважно взявши на себе роль провідників”, – мовив Архиєрей.

На завершення владика Тарас закликав священників просити в Бога, щоб дав нам ясний зір і відвагу серця взяти на себе те, що можливо сьогодні є невідоме, але те до чого Він кличе нас як Церкву та вести наш народ вперед кроками віри.

Після Літургії всі разом колядували та вітали вертепне дійство, яке приготували парафіяни парафії св. Юрія з с. Дуліби.