Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Реколекції в с. Дунаїв на Перемишлянщині

20 квітня, в Лазареву суботу у храмі с. Дунаїв Перемишлянського району відбулись Великопосні реколекції, які на запрошення пароха о. Романа Чопаня, провів о. Іван Городицький.

В першій духовній науці, яка розпочалась перед святою Літургією о. Іван наголосив на тому, що Ісус завжди чекає біля дверей нашої душі, коли ми відкриємо двері Христу, як це зображено на відомій іконі, але ручка знаходиться тільки з середини, – відкрити можемо  тільки ми самі. Найперше маємо прийняти і доторкнутися Господа у Святих Таїнствах Покаяння і Євхаристії, а не бути просто спостерігачами Святої Літургії. Бог дає силу і ласку піднятись з гріхів і йти до спасіння.

На другій духовній науці, отець-реколектант розповів про Божу любов до нас не за великі заслуги, а тому що ми всі Його діти. “Приймаючи цю любов у Св. Таїнствах, впускаймо її і до нашого життя творячи добро з Богом, люблячи Творця і ближніх. Якщо відходимо від дому Отця, – караємо себе самих.  Тільки впускаючи Божу любов зцілюємо себе і навколишній світ”.

В чіві реколекцій парафіяни могли прийняти Св. Таїнства Покаяння і Пресвятої Євхаристії. Отець парох і парафіяни вдячні реколектанту о. Івану Городицькому, а також і сповідникам о. Михайлу Курману і о. Богдану Тимчишину за нагоду з’єднатися з Христом.

Повідомив о. Роман Чопань