Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Реколекції для спільнот «Матері в молитві» Городоцького та Перемишлянського районів

22-24 листопада 2019 року в Унівській Святоуспенській лаврі відбулися реколекції для спільнот «Матері в молитві» Городоцького і Перемишлянського районів. Участь у духовній віднові взяли 65 матерів. Реколекції проводили ігумен монастиря о. Ілля Мамчак та духівник спільнот у Стрийській єпархії о. Мирон Гринишин.

У п’ятницю, 22 листопада з духовними науками до учасниць реколекцій звернувся о. ігумен Ілля, який наголосив на цінності людини для Бога. А в суботу, після участі в утрені та Божественній Літургії, матері слухали свого духівника о. Мирона Гринишина, який, опираючись на розповіді Святого Письма про Преображення Господнє та біблійні постаті Мойсея і Іллю, зазначив що у кожної людини є світло в середині, але його треба видобути і запалити: «Господь об’явився щоб ми мали лице переображене коли молимося. Коли людина стоїть перед Господом світиться, від неї виливається доброта, світло. Господь знає тайну кожного серця». Також цього дня учасниці реколекцій  молилися  молебень  до Богородиці перед чудотворним образом  Унівської Божої Матері.

А в неділю, 24 листопада, матері молилися утреню та взяли участь у святковій Божественній Літургії, приступивши до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристиії, після чого відбулася традиційна материнська молитва, а також екскурсія по монастирем. На завершення, учасниці реколекцій подякували координатору руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анні Форостині за організацію, а також отцям-реколектантам за глибокі та змістовні духовні науки, які глибоко торкнулися серця кожної учасниці.

Повідомила Анна Курилишин