Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Реколекції для монашества Стрийської єпархії відбулися у Кохавині

У шостий тиждень Великого Посту, а саме 19 квітня 2019 року Божого, Дух Божий, через запрошення ієрм. Ігора Стельмаха, редемпториста, привів до смт. Гніздичів-Кохавино Жидачівського району, богопосвячених осіб Стрийської єпархії. В цей день віднови духа, під проводом  ієрм. Юстина Бойко, студита, отці та брати редемптористи, сестри Згромадження Пресвятої Богородиці Фатімської, сестри Служебниці Непорочної Діви Марії та сестри Воплоченого Слова роздумували про спокуси Ісуса Христа у пустині і подібність спокус у нашому житті.

Через Боже Слово і конкретні приклади з життя о. Юстин закликав учасників реколекцій віднайти сенс пустині, як місце Божої присутності, по-новому подивитися на своє покликання і відчути Божу любов у щоденному житті. Спільна та приватна молитва в присутності Кохавинської Богородиці наповнювала серце світлом і миром, а спілкування між собою – взаємним пізнанням і радістю. Смачний обід в монастирі св. Герарда швидко втамував голод, а екскурсія до каплички та чудотворного джерела – заспокоїла спрагу пізнання історії ікони Кохавинської Матері Божої.

В кінці дня всі учасники реколекцій поверталися до своїх спільнот з великим задоволенням від проведеного часу разом  і надією на швидку наступну зустріч…

Дякуємо о. Ігору Стельмаху, Синкелу у справах монашества Стрийської єпархії, за організацію цих реколекцій, о. Юстину Бойку за цікаві науки, братії обителі св. Герарда за гостинність і всім сестрам-монахиням за присутність! Слава Богу за все!

с. Миколая Штокало