Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Реєстрація для участі у програмі «Добрий господар»

Як уже повідомлялося, Стрийська єпархія УГКЦ, спільно з Благодійним Фондом «Рідня», запрошують парафіяльні спільноти долучитися до загальноєпархіальної програми розвитку кооперативного соціального підприємництва «Добрий господар». Головна мета програми – поширити знання та практичні навики ефективного господарювання на земельній ділянці. В рамках цієї програми парафії, вірні єпархії, агровиробники та всі охочі зможуть вирощувати квасолю сорту “ясь” на власних присадибних ділянках.

Участь у програмі дасть можливість збільшити економічну самодостатність парафії, сприятиме розвитку соціального підприємництва і кооперативного руху, будуючи взаємну солідарність громади, а також підвищить активність парафії у соціальному служінні.

В рамках програми «Добрий господар» організатори беруть на себе зобов’язання консультувати учасників програми, які розпочали діяльність, надати їм посадковий матеріал, забезпечити супровід процесу вирощування квасолі, а також забезпечити ринок збуту для зібраного урожаю.

Для того, щоб отримати більше інформації та зареєструватися для участі в програмі «Добрий господар», просимо перейти за посиланням та заповнити google-форму.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5OwHU2ahpHQXbS7EHQ3q0T5yAvdVt2W55TD2Cc6VfXWyZGQ/viewform?fbclid=IwAR2CZGy7ywVMIuZ4wxRPn1QYoI8QPeJHB0z0vNDorToPnPnCHYHLTx9emao&gxids=7628

Контактні телефони відповідальної особи: +380505508508, +380974351416, +380684021170 – п. Олег Шмілик.