Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

“Прощання з колядою” у Великих Дідушичах на Стрийщині

3 лютого 2019 року, у селі Великі Дідушичі Стрийського району відбулося прощання з колядою. Вже стало доброю традицією так гарно і колоритно завершувати цикл різдвяних свят. На початок святкового дійства, яке розпочалося спільною молитвою, до учасників фестивалю звернувся парох о. Василь Федорович, який привітав присутніх  побажав усім, щоб виконуючи українські колядки та щедрівки, прославляти Бога, який приносить радість і мир усьому світові.

Цього вечора лунали традиційні та локальні українські колядки і щедрівки у виконанні: народного хору «Калина» с. Великі Дідушичі, дитячого парафіяльного хору. Колоритності святу додав різдвяне дійство у виконанні учнів місцевої школи. Учасники відтворили увесь цикл зимових свят: Різдво, Старий рік та Водохреща, об’єднуючи в одне прекрасне дійство. Лунали прекрасні колядки як і найбільш поширені так і старовинні. Виступи колективів перепліталися віншуванями та виступами дітей, які бажали присутнім добра, щастя та миру .

На закінчення свята, усі присутні виконали коляду «Бог предвічний». А на завершення чудового концерту організатори свята почастували усіх присутніх смачними пампушками.

Прес-служба Стрийської єпархії