Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

“Прощання з колядою” у с. Суховоля

27 січня 2019 року Божого парафія святого Івана Богослова у с. Суховоля Городоцького району мала свято справжнього єднання. “Прощання з колядою” вже стало доброю традицією для парафіян та гостей.

Неділя розпочалася як звично Божественною Літургією, в часі якої було здійснено збірку коштів до благодійного фонду, а по завершенні була нагода долучитися до доброї справи, купуючи солодощі або лотерейні квитки. Фонд створений, аби мати змогу за потреби допомогти недужим та тим, хто опинився в скруті.

О 17 годині розпочався святковий концерт за участі гостей свята. Присутні мали змогу почути колядки у виконанні капели бандуристок “Зоряниця”, що існує при національному університеті імені Івана Франка, народного вокального квінтету “Передзвін”, хору храму Петра і Павла з Доманова, хору храму Різдва Пресвятої Богородиці з с. Конопниці, а також на свято завітали студенти Львівської Духовної Семінарії з духовим оркестром.

Парафіяни та гості отримали багато позитивних емоцій від побаченого та почутого. А особливо від виступу духового оркестру, котрий завершився бурхливими оплесками!

Продовжилось свято вже на подвір’ї храму, де частуючись гарячим вином, чаєм та пампушками, які люб’язно приготували суховільські господині, усі мали змогу переглянути два вертепи МХЛ (старші під керівництвом Андрія Омеляна та молодші під керівництвом Юлії Тиховської) та вертеп “Пам’ять”. А спів жіночого і чоловічого хорів, виконання коляд Танею Давид дуже символічно підвели усіх до спільної гучної коляди довкола ватри.

Джерело: http://sukhovolya-tserkva.org.ua