Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Презентація еко-казки “Врятований ліс” у Стрийській районній дитячій бібліотеці

У м. Стрию вже багато років діє дитяча районна бібліотека, працівники якої постійно влаштовують школярам цікаві зустрічі та презентації. Вже кілька років триває тісна співпраця з Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ, яка полягає у проведенні тематичних зустрічах, що мають на меті донести розуміння того, що кожна людина покликана сумлінно оберігати Боже створіння, природу.
18 жовтня 2019 року відбулася чергова презентація еко-казки про пригоди Їжачка Гачка “Врятований ліс”. Учні однієї із шкіл м. Стрия погодилися на незвичну презентацію у вигляді міні-вистави. Автор казки і референт Бюро екології Стрийської єпархії о. Олег Кобель читав казку, а маленькі актори грали ролі її персонажів. Вистава супроводжувалася сміхом і схвальними вигуками, адже актори дуже старанно підійшли до завдання. Звикло, після читання казки було обговорення різноманітних екологічних проблем, зокрема незаконного вирубування лісу.
Не менш цікавим було знайомство з п. Анастасією Онуфрів, котра нещодавно заснувала у Стрию еко-клуб і готується провести в місті кілька заходів для підвищення екологічної культури та свідомості. Вона також ознайомилася з виданнями Бюро екології і долучилася до дискусії про види забруднень.
В подарунок читаті бібліотеки отримали від священника закладки для книг з еко-порадами і придбали собі кілька казок з автографом від автора.