Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Представники Стрийської єпархії взяли участь у ІІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин у Зарваниці

Понад 100 хлопців і дівчат із Стрийської єпархії взяли участь у ІІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин, яка відбулася 8 червня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» під гаслом «Ми є родина у Христі», приурочена святкуванню Року Родини. На запрошення Катехичної комісії Стрийської єпархії прийняти участь у прощі відгукнулись Стрийський, Бібрський, Городоцький, Дашавський, Любінецький, Журавнівський, Новороздільський та Ходорівський деканати нашої єпархії.

Проща розпочалась із Архиєрейської Божественної  Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні великої кількості священиків. В часі Святої Літургії присутні мали змогу посповідатися. Після завершення богослужіння, митрополит привітав усіх дітей, які так чисельно прибули на прощу та здійснив урочисту посвяту прийняття нових членів спільнот. Загалом організатори нарахували близко 4 тисяч маленьких прочан.

Після Святої Літургії на дітей чекала смачна перекуска біля купелі св. Анни. Відтак, під супровід аніматорів маленькі паломники танцювали банси та співали пісні. Також на сцені відбулися виступи за участі членів Вівтарних і Марійських спільнот та семінаристів Тернопільської семінарії. Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці та цікавим флешмобом, під час якого діти, вишикувавшись, склали фразу «Ми є Родина» та запустили у небо велику вервицю з повітряних кульок.

о. Андрій Бінас, єпархіальний координатор Вівтарних і Марійських Дружин