Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Представники Стрийської єпархії взяли участь у XIII Всеукраїнській конференції військових капеланів УГКЦ

11-13 грудня 2019 року, під гаслом “Сила і міць моя – Господь” у Києві відбулася XIII всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ. В конференції взяли участь і представники Стрийської єпархії – військові капелани о. Михайло Кушнір, о. Михайло Греділь та о. Юрій Лесишин. Почесними гостями конференції були капелани Збройних силах Канади, які розповіли українським колегам про особливості військового капеланства у ЗС Канади .

Упродовж трьох днів капелани спільно молилися, взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив владика Михаїл Колтун, а також ділилися досвідом і мали день духовної віднови під керівництвом о. Івана Нагачевського, капелана Збройних сил Канади та пройшли тренінг із тактичної медицини. В рамках конференції грамоту за самовіддане служіння, активну громадську позицію і виконання місії “Завжди бути поруч” від Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України отримав отець Михайло Греділь.

Варто зазначити, що учасники конференції мали нагоду переглянути фільм “Незламні”, режисером якого є о. Михайло Греділь. “Бути поруч” – це не тільки гасло, але життєве кредо кожного військового капелана.