Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Подячний молебень працівників єпархіального управління

27 грудня 2018 року, за щорічною традицією, в каплиці єпархіального управління Стрийської єпархії було відслужено подячний молебень до Христа Чоловіколюбця, який очолив Преосвященний владика Тарас у співслужінні з єпископом-помічником Преосвященним владикою Богданом. На спільній подячній молитві були присутні працівники відділів та комісій єпархіального управління, які дякували Богові за прожитий рік та за всі благодаті, отримані від Бога у 2018 році, а відтак просили в Господа щедрих благодатей для себе, своїх родин, єпархіальної спільноти, нашої Церкви та Батьківщини на наступний, 2019 рік.

По завершенні богослужіння, владика Тарас подякував усім присутнім за їх працю і служіння в цьому році, привітав усіх працівників єпархіального управління Стрийської єпархії та їхні родини з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим і побажав усім Божого благословення, здоров’я, миру, радості та духовного зростання.

Також, цього дня єпископ нагородив церковною відзнакою – нагрудним хрестом з прикрасами заступника економа о. Віталія Лесіва. В часі святкового обіду, за традицією, єпископи розділили з усіма Різдвяну просфору та побажали веселих свят.

Прес-служба Стрийської єпархії