Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Передріздвяні реколекції у Новому Роздолі

8-9 грудня, у парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Новий Розділ духовно готувалися до народження Спасителя. З благословення отця пароха Миколи Міджака були проведені передріздвяні реколекції, які провів ієромонах Лука (Михайлович), – студит, духівник та викладач УКУ.

Реколекції розпочалися чуваннями у суботу ввечері, у часі яких молилися вечірню, акафіст до Богородиці та Ісусову молитву. Також у суботу ввечері о. Лука провів першу науку на тему «Духовна смерть».

Під час трьох Божественних Літургій у неділю о. Лука проповідував на тему «Духовна сліпота». На третій Літургії реколектант звернув своє слово до чисельно присутніх у храмі дітей: «Так, як одна свічка здатна запалити тисячі свічок і  освітити темряву, так навіть одна людина, яка горить справжньою любов’ю до Бога може запалити Богові тисячі сердець», – зазначив реколектант.

Третій етап реколекцій проходив у актовому залі ЗОШ №5. Отець Лука запросив усіх до роздумів про особу Ноя, гріховність людську до потопу, потоп, а також жертву Ноя і союз Божий з Ноєм та усім людством. У науці надзвичайно цікаво переплітались символізми Старого і Нового Завітів з актуальністю їх у сьогоденні. Боже Слово доторкало уми та серця присутніх.

Щира подяка отцю-реколектанту Луці за науки, а всім парафіянам за участь у реколекціях.

Повідомив о. Іван Рибко