Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Передріздвяне паломництво присвячене 30-літтю виходу УГКЦ з підпілля

20-22 грудня 2019 року відбулася проща до Ченстохови та Санктуарію Божого Милосердя в Лагєвніках у Польщі. Формат прощі, яка була присвячена 30-літтю виходу УГКЦ з підпілля, передбачав проведення передріздвяних реколекцій, які провадив о. Іван Барабаш з м. Стрия. Організаторами паломництва виступили о. Ярослав Турик, сотрудник храму Воскресіння м. Жидачева та о. Олег Кобель, парох парафії прп. Параскеви с. Кавсько. У прощі, яка вирушила зі Стрия взяли участь 50 учасників зі Стрия, Моршина, Дрогобича, Борислава, Держова, Кавська, Тернополя, Львова  та  ін. Чимало було і молоді, які представляли ГО “Українська молодь Христові” разом із своїм духівником о. Ігорем Левицьким.
В часі подорожі до Ченстохови та на самій Літургії в цьому відпустовому місці о. Іван Барабаш ділився спогадами про час підпілля та свою родину. Відтак поселення та недільна Літургія відбулася у одній із каплиць Санктуарію Божого милосердя у Лагєвніках. Майже всі прочани приступили до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії. Дуже запам’яталася спільна коляда на вулицях Кракова та у самих паломницьких місцях.
За короткі два дні, проведені разом, дуже збагатило прочан духовно. Тому вже ввід самого повернення в Україну вони з нетерпінням чекають на нові нагоди побувати в цікавих місцях і глибше запізнатися з Богом.
Повідомив о. Олег Кобель